CARPEX KURUMSAL KOKULANDIRMA

Carpex, global pazarda “Scent Marketing” olarak bilinen kokuya dayalı pazarlama stratejisi alanında; ortam kokulandırma ve markaların kurumsal imza koku tasarımında tam kapsamlı hizmet veren öncü bir kuruluştur.

Başta Avrupa olmak üzere, Afrika ve Asya gibi dünyanın birçok kıtasında, 40’ı aşkın ülkede; profesyonel ortam kokulandırması ve marka deneyiminde koku kullanımı konusunda tam kapsamlı hizmet veren Carpex, ISO 9001 standartlarında ve dünyada kullanılan son teknolojiler doğrultusunda üretim yapmaktadır.

IFRA onaylı, %100 bitkisel özler kullanarak ; Türkiye’nin önde gelen firmalarının kurumsal kokularını tasarlayan Carpex, aynı zamanda Türkiye’nin de lider kurumsal kokulandırma firması konumuna gelmiştir. Üretici firma olmanın verdiği bilgi birikimi ve donanım gücü avantajlarını arkasına alarak profesyonel ortam kokulandırma hizmeti sağlayan Carpex, cihazlarında iki yıl garanti güvencesi vermektedir. Türkiye genelinde, satış ve kiralama sonrası yedek parça ve onarım, periyodik bakım ve değişim hizmeti gibi teknik destekleri de kendi servis ekibi tarafından sağlamaktadır.

Tüm bunlara ek olarak, her markaya özel hazırlanan yazılımlar sayesinde, Carpex müşterileri kendilerine verilen cihazların, periyodik değişim detaylarını bizzat takip edebilmektedirler.

Ortam ve Mağaza Kokulandırma - fabirka

Carpex Grup ; Netpak Elektronik LTD. Sinyal Elektronik ve Kozmetik LTD. ile Carpex Kurumsal olmak üzere farklı üretici ve hizmet sağlayıcı iştiraklerden oluşmaktadır.

REFERANSLAR